Oferta

ikona z rozmawiającymi ludźmi

Krok 1

Skontaktuj się z nami!

Omówimy techniczne możliwości montażu instalacji, odpowiemy na pytania, a na bazie podstawowych informacji, bezpłatnie przedstawimy najbardziej korzystną ofertę na wykonanie instalacji zarówno na dachu jak i na gruncie.

ikona z rozmawiającymi ludźmi

Krok 2

Podpisanie umowy

Po akceptacji przez Państwa oferty, nasi instalatorzy przyjeżdżają na miejsce inwestycji i dokonują kompletnego montażu instalacji.

ikona z rozmawiającymi ludźmi

Krok 3

Dopełnienie formalności

Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, których wymaga lokalny operator energetyczny aby przyłączyć Państwa instalację do sieci.

ikona z rozmawiającymi ludźmi

Krok 4

Gotowe!

Ciesz się darmową energią ze słońca, chroń środowisko, oszczędzaj i nie martw się ciągłym wzrostem cen energii.

JAKOŚĆ TO NASZ PRIORYTET

Wysoka jakość i niezawodność naszych instalacji jest dla nas bardzo ważna. Chcemy, aby nasi klienci otrzymali najlepsze komponenty, dzięki czemu ich elektrownia będzie pracować bezawaryjnie przez długie lata. Aby to osiągnąć korzystamy wyłącznie z produktów renomowanych marek, które istnieją na rynku od wielu lat i cieszą się bardzo dobrymi opiniami, co potwierdzają użytkownicy na całym świecie.

MODUŁY

Większość naszych instalacji tworzymy w oparciu o monokrystaliczne moduły Full Black, które gwarantują wysoką wydajność oraz estetyczny wygląd instalacji.

W ofercie posiadamy również samoczyszczące się moduły szkło-szkło wykonane w technologii grafenowej.

FALOWNIKI

Falowniki, które Państwu oferujemy, pochodzą od liderów rynku inwerterów fotowoltaicznych.

W naszej ofercie posiadamy również falowniki SMA, ABB, Fronius, Mastervolt i inne. Na życzenie klienta możemy również wykonać instalację w oparciu o moduły LG, BENQ, Panasonic.

POMPA CIEPŁA

Pompa ciepła powietrze-woda jest wysokosprawnym źródłem ciepła wykorzystującym energię zawartą w powietrzu atmosferycznym do ogrzewania pomieszczeń (CO) oraz ciepłej wody użytkowej (CWU). Stanowi ekonomiczną i ekologiczną alternatywę dla kotłów węglowych, gazowych, olejowych czy piecyków elektrycznych. System wymaga zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW energii cieplnej. Instalowane przez nas pompy ciepła Samsung EHS TDM+ zapewniają wysoką wydajność nawet przy niskich temperaturach. Agregaty utrzymują 90% nominalnej wydajności przy temperaturze -10 st C, a ich działanie gwarantowane jest nawet do -25 st C.

KLIMATYZACJA

Zadbaj o swój komfort - skorzystaj z naszej oferty urządzeń klimatyzacyjnych czołowych producentów: Daikin, Samsung, LG, Gree, Mitsubishi i innych.