O firmie

SunPower photovoltaic jest firmą działającą w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych oraz firm. Zajmujemy się również doborem i montażem powietrznych pomp ciepła oraz klimatyzacji.

ikona z biretem - symbolem wiedzy

Nasza inżynierska i techniczna kadra posiada stosowne uprawnienia do montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji. Od samego początku kształciliśmy się w kierunku Odnawialnych Źródeł Energii, dzięki czemu dzisiaj jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością wykonamy dla Państwa prywatną elektrownię. Wszystkie wykonane przez nas instalacje cieszą już ich inwestorów, a teraz - już również beneficjentów.

ikona z fragmentem globu - symbolem międzynarodowego doświadczenia

Mamy świadomość, że instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją na długie lata, dlatego do wykonania naszych instalacji stosujemy wyłącznie komponenty najwyższej jakości pochodzące od zagranicznych producentów, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji podzespołów do elektrowni fotowoltaicznych zdobyli rynki całego świata.

ikona z żarówką - symbolem jakości urządzeń

Moduły najwyższej jakości z wydłużoną gwarancją, falowniki produkowane pod nadzorem niemieckich inżynierów oraz profesjonalne aluminiowe konstrukcje nośne dają gwarancję niezawodnego, długiego i bezobsługowego działania Państwa prywatnej elektrowni.

zdjęcie z przyborami do kreślenia oraz logo sunpower photovoltaic na kartce